Yükleniyor...

Büyükdere Mah. Atatürk Bulvarı Selinsu Apt. No:255/3 Eskişehir

Ekokardiyografi


Ekokardiyografi

Kardiyovasküler sistemde uygulanan bir ultrason sistemidir.


Vivid S70N / S60N ultrason sistemi veri yönetimi özelliğiyle donatılmış yüksek performanslı dijital bir ultrasonik görüntüleme yöntemidir. Sistem 2D (B Mod), Renkli Doppler Power Doppler, M Mod, Renkli M Mod, Spektral PW ve CW Doppler, Doku Hızı Görüntüleme (TVI), Gelişmiş Gerilme (Strain) ve kontrast uygulamalarında görüntü oluşturma olanağı sunar.

 

Vivid S70N / S60N sisteminin tamamen dijital mimarisi tüm tarama modlarının ve prob tiplerinin çalıştırma frekanslarının tüm spektrumlarında optimum performansla kullanılmasını sağlar. Kardiyak görüntülemede kullanım için özelleştirilmiş genel amaçlı bir ultrason sistemidir. C sound özelliği sayesinde kalbin anatomik ve fonksiyonel yapıları hakkında çok önemli görüntü ve bilgilere ulaşmamızı sağlar.

 

Anatomik yapıyı canlı bir kalpte en iyi gösteren yöntemlerden biridir. Kalp duvarlarını, kapakları ve odacıkları net gösterebildiği gibi kalpten çıkan damarsal yapıları da göstermektedir. Ayrıca kalpteki delikleri, darlıkları, genişlikleri, doğuştan yapısal gelişim anomalilerini de gösterebilir.